Mediacje PDF Drukuj artykuł

 

Międzynarodowy Tydzień Mediacji

Sąd Rejonowy w Mrągowie uprzejmie informuje, że w związku z obchodzonym w dniu 17 października 2019 r. Międzynarodowym Dniem Mediacji oraz obchodzonym w dniach 14 – 18 października 2019 r. Tygodniem Mediacji w budynku Sądu Rejonowego w Mrągowie, przy ul. Królewieckiej 55 mediatorzy i kuratorzy zawodowi będą pełnić dyżury - zgodnie z poniższym harmonogramem - w ramach których udzielane będą bezpłatne porady mediacyjne.

Harmonogram dyżurów

 

 Komunikat dotyczący zawieszenia dyżurów mediatora

 

Uprzejmie informujemy , że osobą wyznaczoną w Sądzie Rejonowym w Mrągowie do kontaktu z Panią Jolantą Biernat – Kalinowską Sędzią Sądu Okręgowego w Olsztynie – Koordynatorem ds. mediacji - jest Pan Krzysztof Połomski  Sędzia Sądu  Rejonowego w Mrągowie. 

Dyżury Mediatora w Sadzie Rejonowym w Mrągowie

Zapraszamy na bezpłatne dyżury mediatora sądowego Pana Pawła Kujawy w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach od 13:00 do 15:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mrągowie przy ul. Królewieckiej 55 pokój nr 4.

Kontakt:

Paweł Kujawa
tel. 506-872-782

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie